Главная Новости
Наш интернет-провайдер О проекте Город Муниципалитет Городские службы Контролирующие органы СМИ
Каталог предприятий Магазины Рестораны, кафе Услуги Здравоохранение Образование Религия Спорт Культура и туризм Транспорт Банки Развлечения и досуг Авто, Мото Животный мир
Контакты Форум Досуг в Интернете Реклама на сайте Правила на сайте


Календарь
.
 
«    Апрель 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
Погода
.
 

Погода в Комсомольске

 
 
Курс валют
.
  Межбанковские РєСѓСЂСЃС‹ валют
 Символика


 

Герб міста Комсомольська

Опис герба міста
Герб міста відображає в символах його суть, а саме: Розпечена куля окотиша - основна продукція гірничо-збагачувального комбінату; Хвилі на синьому полі - розташування міста на березі Дніпра; Червоний трикутник - символ заліза, сировину для виготовлення якого видобувають в Комсомольську; Три зелені соснові гілки взазують на рукотворні ліси, що оточують місто. Кольори: синій - велич і краса; білий - чистота і юність; жовтий - багатство і вірність; червоний - сила і стійкість.

 

 

 

 

 

Прапор міста Комсомольська

Опис прапора міста
Прапор міста - стяг синього кольору, розділений на дві нерівні частини горизонтальною білою смугою. В центрі верхньої частини розташоване стилізоване зображення початкової літери назви міста. На фоні жовтого кола - літера "К", що має вигляд ластівки, а також нагадує Знак Княжої Держави Володимира Великого. Ластівка - символ тепла і добробуту, мужності і витримки. Жовте коло - основа існування міста, джерело матеріальних і духовних цінностей. Біла смуга - символ Дніпра, на якому стоїть місто.

 

 
 
 
 
Панель управления
логин :  
пароль :  
   
   
Регистрация
Напомнить пароль?
 

           Реклама
. 

Яндекс.Метрика